Запрошуємо вступників 2024 року на навчання за новою спеціальністю «медична психологія»

У 2024 році ДДМУ вперше проводить набір на навчання за новою спеціальністю «медична психологія».

Відомості про нову спеціальність:

Спеціальність: 225 «Медична психологія».

Ступінь, що присвоюється по закінченні навчання: магістр.

Кваліфікація професійна: лікар-психолог.

Форма навчання очна (денна).

Термін навчання - 6 років.

Лікар-психолог медичний - одна зі спеціальностей, надзвичайно потрібна для системи охорони здоров'я України. З 2022 року Міністерство охорони здоров’я України ввело посади лікарів-психологів у закладах охорони здоров’я, які надають реабілітаційну та медичну допомогу. Значно збільшена кількість пакетів, за якими ці заклади можуть отримати фінансування від Національної служби здоров’я України за надання психологічної допомоги. Це, відповідно, викликає збільшення кількості вакансій лікарів-психологів.

Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ДДМУ має великий історичний досвід підготовки фахівців в системі охорони психічного здоров'я. Фахівцями кафедри підготовлені рекламні та відеоматеріали для вступників 2024 року, де докладно висвітлюються відмінності таких спеціальностей як лікар-психолог, лікар-психіатр, психотерапевт.

ДДМУ запрошує до вступу на нову спеціальність! Протягом шестирічного періоду навчання ви зможете отримати глибокі знання у сфері психологічного здоров'я.

Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=rsHcoW_Bn6I