Новини приймальної комісії ДДМУ щодо вступної кампанії 2024

18 квітня 2024 року відбулось позачергове засідання вченої ради Дніпровського державного медичного університету, на якому затверджені «Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Дніпровському державному медичному університеті в 2024 році».

Шановні вступники, зверніть увагу! У порівнянні з 2023 роком відбулися наступні зміни:

• 2024 року у ДДМУ з’явилися дві нові спеціальності: «Медична психологія» і «Громадське здоров’я»;
  • прийом на навчання на 1 курс відбуватиметься виключно на підставі свідоцтва про повну загальну середню освіту;
  • для участі у конкурсі на спеціальність «Фармація, промислова фармація» конкурсний бал повинен бути не менше 150 (минулого року такі вимоги висувалися лише до спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія»).